Starvsfólk

Marita Rasmussen, stjóri

Fartlf: 739909 | t-post: marita@industry.fo

 

Marita Rasmussen er stjóri hjá Føroya Arbeiðsgevarafelag.

 

Hon hevur ábyrgd av yvirskipaða rakstrinum av Vinnuhúsinum.

 

Saman við nevnd felagsins stendur hon fyri sáttmálasamráðingunum við fakfeløgini og tekur sær somuleiðis av yvirskipaðum vinnupolitikki og vinnumennandi verkætlanum.

 

Marita umsitur eisini vinnugreinafelagið Ráðgevarafelagið.

 

   

 

Esther Dahl, ráðgevi

Fartlf: 739908 | t-post: esther@industry.fo

 

Esther Dahl er ráðgevi í sambandi við sáttmálasamráðingar, lønarsáttmálar og yvirskipaði arbeiðsmarknaðarviðurskifti. 

 

Somuleiðis er hon ráðgevi hjá Reiðarafelagnum fyri Farmaskip.

 

 

 

 

 

   

Niels Winther, ráðgevi

Fartlf: 739906 | t-post: niels@industry.fo

 

Niels Winther er ráðgevi hjá vinnugreinafeløgunum Havbúnaðarfelagið og Føroya Ráfiskakeyparafelag, og umsitur øll mál, sum viðvíkja hesum feløgum.

 

Somuleiðis arbeiðir hann við ymiskum útgreiningum fyri Føroya Arbeiðsgevarafelag.

   

Marius Thomassen, ráðgevi

Fartlf: 739905 | t-post: marius@industry.fo

 

Marius Thomassen er ráðgevi hjá Føroya Handverksmeistarafelag og lokalu handverksmeistarafeløgunum um landið. Hann ráðgevur m.a. í byggimálum, lærlingamálum v.m.

 

Marius umsitur eisini vinnugreinafeløgini Samskifti og KT-felagið.

   

 

 

Birita Johansen, ráðgevi 

Fartlf: 739911 | t-post: birita@industry.fo

 

Birita Johansen er ráðgevi og samskipari hjá North Atlantic Tourism Association, stytt NATA, sum hevur skrivstovu í Vinnuhúsinum.

 

Birita umsitur eisini vinnugreinafeløgini Ferðavinnufelagið og Handilsvinnufelagið.

 

 

   

Jórun Gardar, ráðgevi 

Fartlf: 739913 | t-post: jorun@industry.fo

 

Jórun Gardar er ráðgevi í sambandi við sáttmálasamráðingar og lønarsáttmálar.

 

Somuleiðis er hon ráðgevi hjá Føroya Prentsmiðjufelag og Arbeiðsgevarafelagnum hjá Fíggjarstovnum í Føroyum og umsitur eisini vinnugreinafelagið Oljuvinnufelagið.

 

 

   

Mikkjal Joensen

Fartlf: 739904 | t-post: mikkjal@industry.fo

 

Mikkjal Joensen er fíggjarleiðari og tekur sær av øllum fíggjarviðurskiftum hjá Føroya Arbeiðsgevarafelag.

 

Somuleiðis hevur Mikkjal ábyrgdina av bókhaldunum hjá øllum feløgum, sum húsast í Vinnuhúsinum.

   

Belinda Kjærbo, skrivstovufólk

Fartlf: 739903 | t-post: belinda@industry.fo

 

Belinda Kjærbo er skrivari og hevur ábyrgdina av móttøkuni í Vinnuhúsinum, herundir heimasíðurøkt.

 

Hon tekur sær av limaviðurskiftum heruppií limagjaldsinnkrevjing.

 

Belinda samskipar eisini tiltøk fyri feløgini í Vinnuhúsinum.